10000PSI industrijska cijevi za čišćenje hidroelektrana
Tlak brzina: 70MPA/700BAR/10000PSI
Protok vode: 70L/min
Dizelski pogon motora: 145KW, 6- cilindar
Električni motor: 115kW, 380V/50Hz, 3 faza
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Opis proizvoda
Svojim nevjerojatnim pritiskom, ovaj hidrojet stroj od 150MPA isporučuje mlaz vode velike brzine kako bi se lako uklonila tvrdoglava prljavština, prljavština, premazi i naslage s površina, ostavljajući ih besprijekornim. Bilo da se radi o industrijskoj opremi, cijevima, spremnicima ili izazovnim okruženjima, naš sustav čišćenja mlaza vode 10000psi osigurava optimalne rezultate čišćenja, štedeći vam vrijeme i trud uz održavanje najviših standarda čistoće i performansi.
Tehnologije ključnih proizvoda
hydro jetting machine8
01.
Glavna plodnja
1. Za stroj pumpa se koristi tehnologija. Njemačke Kamat.
2. Tlak je stabilan i pouzdan, lako se prilagoditi.
3. Ugrađen je s alarmom visokog pritiska i alarmom visoke temperature za očuvanje vode.
4. Pištolj za visoku tlaku koristi materijal od nehrđajućeg čelika, maksimalni tlak 1500BAR
7. Uz alarm visokog pritiska i alarm visoke temperature za očuvanje vode.
hydro blasting machine8
Pojedinosti o proizvodu
hydro blasting machine9
Kotači za jednostavnu mobilnost
hydro blasting machine11
dizelski motor
hydro blasting machine910
Naš tvornički izgled
Usporedba učinka
hydro blasting machine12
Čišćenje izmjenjivača topline
hydro blasting machine13
Industrijsko čišćenje cijevi
hydro blasting machine14
Industrijsko čišćenje cijevi
22000PSI HIDRO STROJSKE STROJEVE:
  • Ovo je samo nekoliko primjera svrha čišćenja koje se mogu postići s 22, 000 psi Hydrojet. Njegove mogućnosti visokog pritiska čine ga pogodnim za zahtjevne zadatke čišćenja u različitim industrijskim sektorima, osiguravajući učinkovite i učinkovite rezultate čišćenja.
Parametri proizvoda
Model
Gyb -3 700/70
Brzina pumpe
366 o / min
Pumpa visokog tlaka
Pumpa s trostrukom klipom
Materijal glave crpke: Stainlelss čelik
Materijal klipa: nehrđajući čelik
Brzina pumpe: 405rpm
Zaliha klipa: 95 mm
Ocijeniti pritisak
700 bara / 10000 psi
Protok vode
70 l/min
Klip dia.
30 mm
Električni motorni pogon
115kW, 3Phase, 380V/50Hz ili 440V/60Hz